Dlaczego ocieplanie natryskowe?

Poniżej przedstawiamy kilka argumentów przemawiających za zastosowaniem naszym produktów – czyli ocieplanie i izolacja pianą natryskową.

TERMOIZOLACJA

Piana PUR jest jednym z lepszych materiałów izolacyjnych, który powoduje, że tempo utraty ciepła jest znacznie niższe niż w przypadku konkurencyjnych produktów.

HYDROIZOLACJA

Zostało wielokrotnie udowodnione, że piany (szczególnie zamknięto-komórkowe) doskonale chronią dachy i fundamenty budynków przed wilgocią z zewnątrz. Zazwyczaj by chronić pianę przed promieniowaniem UV, dodatkowo zabezpiecza się ją powłoką malarską

IZOLACJA AKUSTYCZNA

Piana PUR ma świetne właściwości wyciszające, co potwierdzają nie tylko testy, ale i opinie naszych klientów

WZMOCNIENIE KONSTRUKCJI

Piana jest lekka, jednocześnie usztywnia i wzmacnia konstrukcję budynku. Dzięki zastosowaniu piany znacznie obniżamy wagę pokrycia, co daje dodatkowe oszczędności.

NIEZWYKŁA TRWAŁOŚĆ

W przeciwieństwie do innych materiałów, piana PUR nie utlenia się, nie opada, zachowuje strukturę przez długie lata. Jest ona wyjątkowo trwałym materiałem izolacyjnym

SZYBKI MONTAŻ

Nie ma większego znaczenia co ma być zaizolowane, gdyż dzięki aplikacji za pomocą agregatora, można dojśc nawet w natrudniejsze zakamarki.

Dlaczego ocieplanie natryskowe?
Przewiń na górę